Strona Główna » Schaeff » Pompa wody do ładowarek Schaffer

Pompa wody do ładowarek Schaffer

Pompy wodne do przemysłowych jednostek napędowych montowanych w rolniczych ładowarkach kołowych oraz innych maszynach ogrodniczych, rolniczych i sadowniczych marki Schaffer niemieckiego pochodzenia.

Pompa wodna Kubota Schaffer

Konkurencyjna oferta na pompy wodne do silników japońskiej marki Kubota montowanych w maszynach Schaffer. Sprzedajemy także wszystkie inne części zamienne do jednostek napędowych wielu producentów z całego świata którzy montują swoje silniki w maszynach budowlanych i przemysłowych (np. koparki, ładowarki, wozidła, wózki widłowe, agregaty itp.).
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex