Strona Główna » Schaeff » Serwis ładowarek Schaffer

Serwis ładowarek Schaffer

Zajmujemy się serwisowaniem, naprawianiem oraz remontowaniem miniładowarek, kołowych ładowarek rolniczych zarówno teleskopowych jak i przegubowych marki Schaffer niemieckiego pochodzenia.
 
Prowadzimy także naprawy i remonty silników przemysłowych (produkcji Kubota i wielu innych producentów z całego świata) pracujących w maszynach marki Schaffer.
 
Na każdą usługę remontową, serwisową oraz naprawczą zarówno silników jak i maszyn dajemy pisemną gwarancję jakości.
 
Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silników z maszyn rolniczych, ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaffer.

 
Czy wiesz że...

Przetworniki- piezoelektryczne działają w oparciu o tzw. prosty odwrotny efekt piezoelektryczny. Prosty efekt piezoelektryczny polega na pojawianiu się różnoimiennych ładunków elektrycznych, a więc i różnicy potencjałów (napięcia) na powierzchniach płytek wyciętych w odpowiedni, sposób z kryształów piezoelektrycznych, poddanych działaniu naprężeń lub odkształceń mechanicznych. Odwrotny efekt polega na tym, iż wytworzone u krysztale pole elektryczne pociąga za sobą powstawanie w nim naprężenia i odkształcenia. W oparciu o prosty efekt piezoelektryczny budowane są przetworniki piezoelektryczne służące do pomiaru statycznych i dynamicznych sił i ciśnień, parametrów drgań mechanicznych, gładkości obrabianych powierzchni.

 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex