Strona Główna » Mitsubishi » Silnik Mitsubishi K3G, K3F, K4F

Części do Mitsubishi K3G, K3F-D, K4F-DT

Silnik Mitsubishi K3G oraz K3F-D to 3-cyl. jednostka napędowa produkcji japońskiej, która znalazła zastosowanie w maszynach rolniczych i budowlanych.

Do silników serii K3G, K3F, K4F oraz wszystkich modeli pokrewnych oferujemy części zamienne oraz filtry i inne materiały eksploatacyjne.

Silniki tej serii znalazały zastosowanie m.in. w koparkach i ciągniach rolniczych marki Mitsubishi, w ciągnikach rolniczych LAMBORGHINI, SAME, DEUTZ-Fahr oraz innego rodzaju maszyn m.in. takich marek jak Hokuestu Airmann, Westerbeke.

Części dostępne od ręki lub w krótkim terminie dostawy. W ofercie m.in.:

  • Uszczelka głowicy Mitsubishi K3G, K3F, K4F-DT
  • Uszczelki Mitsubishi K3G, K3F, K4F, K4F-DT
  • Pierścienie tłokowe Mitsubishi K3G, K3F, K4F
  • Tłoki nominalne i nadwymiarowe Mitsubishi K3G, K3F, K4F, K4F-DT
  • Świece żarowe Mitsubishi K3G, K3F, K4F
  • Końcówki wtryskiwaczy Mitsubishi K3G, K3F, K4F
  • Pompa wtryskowa Mitsubishi K3G, K3F, K4F, K4F-DT

Zajmujemy się również naprawą i serwisem silników tej marki. Regenerujemy układy wtryskowe, wtryskiwacze, oraz układ tłokowo-korbowy. Na wszystkie wykonane prace pisemne poświadczenia gwarancyjne.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex