Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Komplet uszczelek Carrier KUBOTA CT...

Komplet uszczelek KUBOTA CT 4.114 CARRIER

Uszczelka pokrywy zaworowej, zestaw uszczelek, uszczelka głowicy silnika KUBOTA CT 4.114 CARRIER, Kubota 4114 CARRIER z agregatów chłodniczych.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika KUBOTA 4.114 CARRIER  z agregatów chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

Przyrząd operacyjny z posuwem pneumatycznym jest przeznaczony do wkręcania wkrętów i nakrętek. Ponieważ tego typu urządzenie montażowe nie jest zbyt często przestawiane, więc zastosowano tu doprowadzenie śrub i nakrętek z zasobnika wibracyjnego do właściwej jednostki operacyjnej, która swym przesuwem zapewnia odpowiednie dawkowanie. Wszystkie przyrządy operacyjne przeznaczone do pracy systemem asynchronicznym muszą być wyposażone w wyłączniki bezkontaktowe dla skrajnych położeń, które mogą być dołączone do systemu sterowania. W celu zapewnienia kompletnej zespołowości wszystkie przyrządy operacyjne obu systemów muszą być mocowane na wspólnych stojakach i musi być opracowany plan montażowy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex