Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Pompa wody Carrier KUBOTA CT 4.114

Pompa wody do Kubota CARRIER CT 4.114

Pompa cieczy chłodzacej do silnika Kubota Carrier CT 4.114 który znalazł zastosowanie w przemyśle chłodniczym. Silnik montowany w mobilnych agregatach chłodniczych marki Carrier.

U nas kupisz wszystkie części silnikowe oraz osprzęt silników przemysłowych Kubota w tym Kubota CT Carrier 4114 oraz wszystkich innych marek. Posiadamy na stanie części takie jak zestawy uszczelek, panewki główne i korbowe,tłoki, pierścienie tłokowe, korbowody oraz filtry zamienne.

Sprzedajemy stacjonarnie oraz wysyłkowo.

Nasza firma zajmuje się również serwisem gdzie wykonujemy naprawy, remonty silników Kuboty oraz innych konkurencyjnych marek. Jeżeli posiadasz uszkodzoną jednostke napędową Kubota dostarcz go do nas osobiscie lub kurierem a obniżymy cenę wymiany na sprawny regenerowany. Skontaktuj się z nami a udzielimy szczegółowych informacji.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex