Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Uszczelki Carrier KUBOTA CT 4.114

Uszczelki do Kubota CARRIER CT 4.114

Oferujemy uszczelki i uszczelnienia do silnika Kubota Carrier CT 4.114 montowanego w agregatach chlodniczych marki Carrier.

W sprzedaży również wszystkie inne akcesoria i części silnikowe do jednostek napędowych Kubota oraz silników pozostałych producentów.

W naszym sklepie zaopatrzysz się również w wszystkie części silnikowe do Kuboty Carrier CT 4114 takie jak np.: panewki główne i korbowe, tłoki, pierścienie tłokowe, korbowody, wały, bloki silnika, oraz filtry zamienne.

Sprzedajemy stacjonarnie oraz wysyłkowo.

Specjalizujemy się również w naprawach, regeneracjach oraz remontach silników Kuboty oraz innych konkurencyjnych marek. Jeżeli posiadasz uszkodzoną jednostke napędową Kubota dostarcz go do nas osobiscie lub kurierem a obniżymy cenę wymiany na sprawny regenerowany.

Skontaktuj się z nami a udzielimy szczegółowych informacji.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex