Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Pierścienie Carrier KUBOTA CT 4.114

Pierścienie tłokowe do Kubota CARRIER CT 4.114

Oferujemy pierścienie tłokowe do silnika Kubota Carrier CT 4.114 który znalazł zastosowanie w przemyśle chłodniczym. Silnik montowany w mobilnych agregatach chłodniczych marki Carrier.

Dostępne od ręki tłoki kompletne (wraz ze sworzniem i pierścieniami) , pojedyncze sztuki oraz zestawamy na silnik.

Sprzedajemy stacjonarnie oraz wysyłkowo.

Nasza firma zajmuje się również serwisem gdzie wykonujemy naprawy, remonty silników Kuboty w tym modelu Kubota Carrier CT 4114 oraz innych konkurencyjnych marek. Jeżeli posiadasz uszkodzoną jednostke napędową Kubota dostarcz go do nas osobiscie lub kurierem a obniżymy cenę wymiany na sprawny regenerowany. Skontaktuj się z nami a udzielimy szczegółowych informacji.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex