Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Zawory głowicy Carrier KUBOTA CT 4.114

KUBOTA CT 4.114 CARRIER zawory głowicy ssący i wydechowy

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika KUBOTA CT 4.114 CARRIER, Kubota 4.114 z agregatów chłodniczych.

Wszystkie części zamienne do silników KUBOTA 4114 dostępne od ręki.

Oprócz zaworów głowicy do silnika KUBOTA 4.114 CARRIER w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz że…

Automaty do pakowania, które same wykonują opakowania z materiału w postaci arkuszy lub roi są w szerokim zakresie stosowane do pakowania wyrobów bardzo małych lub sypkich, głównie w przemyśle spożywczym, dla potrzeb którego zostały pierwotnie opracowane. Automaty te mają również szerokie zastosowanie w przemyśle maszynowym, przede wszystkim do pakowania nakrętek, nitów, gwoździ, śrubek, guzików przyciskowych itp. Wyroby te są pakowane do torebek wykonywanych automatycznie z dwóch pasów materiału na opakowanie, pokrytego z jedno j strony warstwą tworzywa termoplastycznego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex