Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Pompa oleju Carrier KUBOTA CT 4.114

KUBOTA CT 4.114 CARRIER pompa oleju

Pompa oleju do silnika KUBOTA CT 4.114 CARRIER, Kubota 4.114 pracującego w agregatach chłodniczych.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika KUBOTA 4114 CARRIER , pracującego w agregatach chłodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Liczba dopuszczalnych położeń powinna być jak największa. Wpływ ma tu seria montowanych jedno-stek. Najkorzystniejsze warunki w prowadzeniu mają elementy jednostek montażowych symetryczne względem punktu nieco gorsze - względem prostej, a najgorsze - względem płaszczyzny. Zarówno liczba możliwych położeń w strumieniu pierwotnym, jak i liczba położeń dopuszczalnych mają wpływ na stopień ustawienia (zorientowania), od którego w dużym stopniu uzależniona jest wydajność zasobników ustawiających. Położenie środka ciężkości lub specjalny kształt elementu. montowanego mogą przyczynić się do obniżenia stopnia ustawienia (zorientowania).Do środków, za pomocą których realizuje się kompleksowe napełnianie automatów elementami montowanymi, należą również ześlizgi, rozdzielacze i podajniki, które są indywidualnie rozwiązywane dla każdego konkretnego przypadku.

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex