Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Panewki Carrier KUBOTA CT 4.114

Panewki Kubota CARRIER CT 4.114

U nas zaopatrzysz się w panewki do silnika Kubota Carrier CT 4.114 który znalazł zastosowanie w przemyśle chłodniczym. Silnik montowany w mobilnych agregatach chłodniczych marki Carrier.

Dostępne panewki główne oraz korbowodowe. Posiadamy na stanie również pozostałe części zamienne takie jak tłoki, pierścienie tłokowe, korbowody, filtry zamienne (kabiny, oleju, paliwa, hydrauliki) oraz wszystkie inne elementy składowe silnika.

Sprzedajemy stacjonarnie oraz wysyłkowo.

Specjalizujemy się ponadto w remontach, serwisie i kompleksowych naprawach silników przemysłowych Kuboty oraz innych konkurencyjnych marek. Jeżeli posiadasz uszkodzoną jednostke napędową Kubota dostarcz go do nas osobiscie lub kurierem a obniżymy cenę wymiany na sprawny regenerowany. Skontaktuj się z nami a udzielimy szczegółowych informacji.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex