Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Termostat Carrier KUBOTA CT 4.114

KUBOTA CT 4.114 CARRIER termostat

Termostat silnika KUBOTA CT 4.114 CARRIER z agregatów chłodniczych.

Termostat KUBOTA 4114 CARRIER  to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika KUBOTA 4.114 CARRIER z agregatów chłodniczych.

 

 

Czy wiesz że…

Podzespoły mechanizmu sterującego można podzielić na dwie grupy. Do pierwszej grupy należą podzespoły pracujące z częstotliwością pracy maszyny lub linii, tzn. te, które wykonują milion lub więcej przełączeń w ciągu roku. Do drugiej grupy należą podzespoły, które pracują z częstotliwością zdecydowanie niższą. W związku z:tym w pierwszej grupie należy stosować przede wszystkim elementy bezkontaktowe (półprzewodniki), W drugiej grupie mogą być stosowane ogólnie dostępne elementy kontaktowe. Z punktu widzenia funkcji spełnianych w układach sterujących ich elementy można podzielić na wejściowe, centralne i wyjściowe.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex