Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Korbowód Carrier KUBOTA CT 4.114

KUBOTA CT 4.114 CARRIER  korbowód

Korbowód silnika Kubota CT 4.114 Carrier  z agregatów chłodniczych. Wszystkie korbowody do silnika  KUBOTA 4.114 CARRIER  dostępne od ręki, z naszego magazynu w Polsce.

KUBOTA CT 4.114 CARRIER  tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do KUBOTA 4114 CARRIER

Tulejki korbowodowe do silników KUBOTA 4.114 CARRIER   i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika KUBOTA CT 4.114 CARRIER   sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Sprawa niezawodnego podawania elementów montowanych w automatycznych maszynach montażowych należy do najtrudniejszych w procesie automatyzacji montażu. Do najbardziej uniwersalnych urządzeń do podawania i ustawiania montowanych jednostek należą elementy elektromagnetyczne, ustawiające zasobniki wibracyjne. Kształt elementów montowanych odgrywa dużą rolę z punktu Widzenia ustawiania ich przy podawaniu ). Dlatego też już podczas konstruowania elementu czy zespołu powinny być przestrzegane następujące zasady.

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex