Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 cewka gaszenia

Cewka gaszenia Yanmar 2QM15, 2QM20

Elektromagnes gaszenia, elektrozawór do pompy wtryskowej silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H, który pracuje w jachtach, łodziach, barkach i kutrach na całym świecie.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 2QM15, 2QM20 z marynistycznych jednostek napędowych.

 

Czy wiesz że…

Brony zygzakowe składają się z wielu pól obudowanych w kształcie zygzaka. W bronach zygzakowych przyczepianych pola są dołączone do wspólnej belki pociągowej, a w bronach zawieszanych przymocowane do specjalnej ramy. Brony zygzakowe dzieli się z kolei na sekcje, średnie i ciężkie. Głębokość pracy bron. zygzakowych nie jest regulowana - zależy ona od stanu pola i ciężaru brony i wynosi 3-4 cm.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex