Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 filtry

Yanmar 2QM15, 2QM20 filtry

Filtr paliwa, filtr oleju, filtr powietrza silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 2QM15, 2QM20 z marynistycznych jednostek napędowych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Brony sprężynowe mają zęby ze specjalnej stali (sprężynowej), zakończone redliczką. Zęby są przymocowane do poprzecznych belek, które mogą być obracane za pomocą dźwigni. W ten sposób reguluje się głębokość pracy brony. W czasie pracy zęby brony drgają, co zwiększa intensywność jej oddziaływania na glebę.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Kumatex