Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 uszczelniacz wału

Yanmar 2QM15, 2QM20 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H, który pracuje w jachtach, łodziach, barkach i kutrach na całym świecie.

Uszczelniacze wału YANMAR 2QM15, 2QM20 tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

 

Czy wiesz że…

Zakładając cięgno tak, aby uzyskać odsunięcie przodka pługa w lewo uzyskuje się możliwość pracy wszystkimi kołami po caliźnie pola, natomiast przesuwając przodek w prawo powoduje się konieczność pracy ciągnika prawymi kołami w bruździe, jaki więc skutek spowodowało założenie cięgna w otworze fi ramienia.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex