Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 zawory głowicy

Zawory głowicy Yanmar 2QM15, 2QM20

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H z marynistycznych jednostek napędowych.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 2QM15, 2QM20, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

 

Czy wiesz że…

Przy takim kierunku obracania tej korby rama brony wraz z sekcjami talerzowymi przesunie się w lewą stronę. Jeśli więc poprzednio występowało ściąganie ciągnika w prawo, jak podano w pytaniu, to teraz środek sekcji talerzowych zbliży się do płaszczyzny symetrii ciągnika,co spowoduje zmniejszenie ściągania.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex