Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 wtryskiwacze

Wtryskiwacze Yanmar 2QM15, 2QM20

Elementy układu wtryskowego silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H z marynistycznych jednostek napędowych.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 2QM15, 2QM20, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do Yanmar 2QM15, 2QM20- dostępne w naszym sklepie.

Pompy wtryskowe - nowe i regenerowane.

 

Czy wiesz że…

Wirnik jest zaopatrzony w szereg sztywnych lub sprężystych noży. Podczas pracy glebogryzarki poszczególne noże odcinają kęsy gleby, których wielkość zależy od prędkości ruchu agregatu, prędkości obrotów wirnika i głębokości. Regulując odpowiednio wymienione parametry można uzyskiwać mniejszy lub większy stopień spulchnienia gleby. Typowe glebogryzarki średnie ustawia się do pracy współbieżnej lub przeciwbieżnej przez odłączenie skrzyni przekładniowej od jej ramy, obrócenie wału skrzyni przekładniowej na drugą stronę bębna roboczego i ponowne złączenie z ramą. Głębokość pracy reguluje się ustawieniem kół maszyny. Glebogryzarka może być ustawiona za ciągnikiem symetrycznie lub asymetrycznie.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex