Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 wał korbowy

Wał korbowy Yanmar 2QM15, 2QM20

Wał korbowy silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Oprócz wałów korbowych do silnika YANMAR 2QM15, 2QM20 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 2QM15, 2QM20, które znalazły zastosowanie zarówno w jednostkach marynistycznych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Skrócenie prawego wieszaka może spowodować tylko poprzeczne nachylenie kultywatora, a w pytaniu chodzi o co innego. Zwróć uwagę na schemat kultywatora zawieszanego i wybierz inną odpowiedz. Oprócz skrócenia łącznika górnego, co rzeczywiście jest potrzebne, należy jeszcze poprawić głębokość pracy całego kultywatora. Przez podniesienie kół kopiujących otrzymamy rzeczywiście pogłębienie pracy kultywatora. Zwróć jednak uwagę, że kultywator jest przechylony w płaszczyźnie podłużnej i trzeba go wyprostować, potrzebna jest więc równocześnie jeszcze inna regulacja.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex