Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 świeca żarowa

Yanmar 2QM15, 2QM20 świeca żarowa

Świeca żarowa silnika YANMAR 2QM15, 2QM20, 2QM20H z marynistycznych jednostek napędowych, łodzi, statków.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 2QM15, 2QM20, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Narzędzia do uprawy pobieżnej łączy się częste ze sobą albo też łączy się je z pługami, tworząc w ten sposób agregaty złożone. Ogranicza to liczbę przejazdów po polu i zwiększa wydajność pracy. Oprócz narzędzi biernych do uprawy roli stosuje się obecnie coraz częściej maszyny aktywne (czynne). Energia ruchu roboczego zespołów maszyn aktywnych jest dostarczana od wału odbioru mocy ciągnika.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex