Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 pompa wody

Pompa wodna Yanmar 2QM15, 2QM20

Pompa wody Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H z marynistycznych jednostek napędowych, statków, łodzi.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 2QM15, 2QM20, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Na zadarnionej glebie na łąkach nie można stosować odkładnic kruszących, gdyż powoduje to rwanie gleby na duże brył, układające się nierówno w bruździe. W takich warunkach używa się odkładnic śrubowych. Natomiast odkładnicę kruszące stosuje się głównie na glebach lekkich i niekiedy na czarnoziemach. Najbardziej rozpowszechnione w użyciu są obecnie odkładnice kulturalne, które okazały się najprzydatniejsze dla większości naszych gleb.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex