Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 uszczelki

Yanmar 2QM15, 2QM20 uszczelki

Uszczelka pokrywy zaworowej, zestaw uszczelek, uszczelka głowicy silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 2QM15, 2QM20, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że…

Glebogryzarki nie zapewniają obrotu skiby - służą jedynie do spulchniania i mieszania gleby. Mają dość ograniczone zastosowanie w rolnictwie, gdyż wymagają dużo energii i wykazują tendencję do rozpylania gleby. Zaletą glebogryzarki jest możliwość przygotowania gleby do siewu w czasie jednego przejazdu agregatu. Z tego względu glebogryzarki często stosuje się w ogrodnictwie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex