Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 pompa oleju

Pompa oleju Yanmar 2QM15, 2QM20

Pompa oleju do silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H, które znalazły zastosowanie w marynistycznych jednostkach napędowych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Celem zastosowania głęboszy jest w pierwszym rzędzie spulchnienie dolnych warstw gleby, bez ich odwracania i wyciągania na powierzchnię pola. Przeciwdziała to tworzeniu na polu tzw. podeszwy płużnej. Jednocześnie w niektórych krajach czynione są próby i prowadzone badania nad możliwością pełnego zastąpienia upraw pługiem uprawą za pomocą głęboszy. Realizacja tego zamierzenia umożliwiłaby zwiększenie wydajności pracy agregatów uprawowych ze względu na większe zazwyczaj szerokości robocie głęboszy niż pługów. Jednak efekty agrotechniczne w obydwóch, wypadkach są inne.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex