Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40

Części zamienne  Yanmar 3JH40

Oferujemy części zamienne silnika Yanmar 3JH40 z marynistycznych jednostek napędowych, statków, łodzi, okrętów. Silniki Yanmar 3JH40, mają moc wyjściową 29,4 kW / 40 KM, oraz znamionową prędkość obrotową 3000 obr./min. Yanmar 3JH40 części zamienne z marynistycznych jednostek napędowych

Jednostki napędowe Yanmar 3JH40 z powodzeniem są stosowane w jachtach, łodziach, barkach i kutrach na całym świecie.

Silnik Yanmar 3JH40 to 4-suwowy, pionowy, chłodzony cieczą silnik wysokoprężny.

Na stanie posiadamy wiele części zamiennych do silników Yanmar 3JH40, takich jak: tłoki, panewki, uszczelki, korbowody, wtryskiwacze, zawory głowicy, świece żarowe, pompy wody, pompy oleju, pompy paliwa, cewki gaszenia, filtry silnika, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału, termostaty, głowice oraz wiele innych części zamiennych silnika Yanmar 3JH4.

 

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silników Yanmar 3JH40 z marynistycznych jednostek napędowych.

 

Czy wiesz że...

Poza przedstawionym agregatem spotyka się zestaw - kombajn, w którym siewnik jest umieszczony na glebogryzarce (Sr = 2,5 m). W zestawie tym siewnik wyposażony jest w redlice, a nasiona umieszczone w bruzdkach redlicznych są dociskane grzbietami wału rowkowego wchodzącego w skład agregatu. Docisk nasion w bruzdkach ma na celu zapewnienie podsiąkania wilgoci do nasion, co polepsza warunki kiełkowania. Do współpracy potrzebny jest ciągnik o mocy ok. 57 kW.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex