Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 świeca żarowa

Yanmar 3JH40 świeca żarowa

Świeca żarowa silnika YANMAR 3JH40 z marynistycznych jednostek napędowych, łodzi, statków.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 3JH40, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Poza tym wysokość swobodnego spadania sadzeniaków jest w omawianej sadzarce bardzo mała. W rezultacie przy niezbyt dużej prędkości maszyny (vm = 4 km/h) istnieją warunki sprzyjające równomiernemu układaniu sadzeniaków w rzędzie. Przy vm = 6 km/h zwiększa się kąt cc, wskutek czego wyraźnie pogarsza się równomierność ułożenia kłębów.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex