Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 panewki

Yanmar 3JH40 panewki wału

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Yanmar 3JH40, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Yanmar 3JH40 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar 3JH40).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne 
  • Pierścienie oporowe
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

 

Czy wiesz że…

W wypadku nieprzytrzymania sadzeniaka w łyżce przez pręt dociskający (palec), ten ostatni, po wykonaniu obrotu dokoła swej osi, wystając na zewnątrz tarczy naciska na czujnik prętowy. Drugie ramię czujnika połączone przegubowo z popychaczem przesuwa go w prawo. Równocześnie z popychaczem przesuwa się sztywno połączony z nim wygięty palec, którego koniec znajduje się między ukośnymi zębami koła zapadkowego. Przesuw popychacza powoduje zatem obrót tego koła i umocowanego z nim na wspólnym pionowym wale zbiornika, podzielonego na segmenty, w których są umieszczone pojedyncze sadzeniaki.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex