Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 wtryskiwacze

Wtryskiwacze Yanmar 3JH40

Elementy układu wtryskowego silnika Yanmar 3JH40 z marynistycznych jednostek napędowych.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 3JH40, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do Yanmar 3JH40- dostępne w naszym sklepie.

Pompy wtryskowe - nowe i regenerowane.

 

Czy wiesz że…

Przy pracy półautomatyczną sadzarką unika się przepustów i podwójnych sadzeniaków. Dzięki zastosowaniu korektora unika się przepustów również w sadzarce automatycznej Cramera. W sadzarkach chwytakowych przepusty mogą być spowodowane wysuwaniem się z uchwytów zbyt dużych sadzeniaków łub wypadaniem z łyżek sadzeniaków drobnych (przed dociśnięciem ich przez palce).


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex