Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 pompa paliwa

Yanmar 3JH40 pompa wtryskowa

Pompa paliwa, pompa wysokiego ciśnienia, pompa wtryskowa silnika Yanmar 3JH40, który pracuje zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że…

Przedstawiona kombinowana sadzarka może być stosowana nie tylko do sadzenia podwójnych kłębów, ale i jako maszyna sadząca rzędowo pojedyncze kłęby. Przy takich zastosowaniu napędzane łopatki w redlicy stale obracają się, wyrzucając poszczególne sadzeniaki razem z nawozem do tyłu na dno tworzonej bruzdy. Sadzeniaki są wyrzucane pod pewnym kątem z początkową prędkością równą mniej więcej prędkości obwodowej łopatek.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex