Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 zawory głowicy

Zawory głowicy Yanmar 3JH40

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika Yanmar 3JH40 z marynistycznych jednostek napędowych.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 3JH40, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

 

Czy wiesz że…

Sadzarki są budowane jako maszyny od jedno do sześciorzędowych. Dwu- i więcej niż dwu rzędowe sadzarki są zawieszane z tyłu na ciągniku lub niekiedy nabudowane na nośniku narzędzi. Sadzonki są wyjmowane ze skrzynek ustawionych na pomostach i ręcznie wkładane do urządzenia sadzącego. Dotychczasowe próby całkowitego zmechanizowania procesu sadzenia nie dały zadowalającego wyniku. Toteż sadzarki rozsad są maszynami półautomatycznymi.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex