Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 głowica

Yanmar 3JH40 głowica

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silnika Yanmar 3JH40, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Yanmar 3JH40.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Sadzenie równocześnie dwu sadzeniaków może wystąpić przy małych kłębach, gdy dwa sadzeniaki (np. o masie 40 g) są zabierane przez jedną łyżkę lub (w sadzarce z korektorem), gdy mały ziemniak, nie wypełniając łyżki, spowoduje uruchomienie mechanizmu i wypadnięcie dodatkowego sadzeniaka. Uszkadzanie ziemniaków jest wywołane albo działaniem chwytaków, albo ewentualnym zastosowaniem mieszadła, ślimaka łub innego ruchomego urządzenia pracującego w masie ziemniaków znajdujących się w skrzyni.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex