Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 wał korbowy

Wał korbowy Yanmar 3JH40

Wał korbowy silnika Yanmar 3JH40, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Oprócz wałów korbowych do silnika YANMAR 3JH40 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 3JH40, które znalazły zastosowanie zarówno w jednostkach marynistycznych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Sadzarki są wyposażone w następujące zasadnicze części: redlice do tworzenia odpowiedniego kształtu bruzd, urządzenia do chwytania i przemieszczania sadzonek oraz umieszczania ich w bruździe, elementy obciskające ziemią sadzonki umieszczone w bruździe, zagarniacze śladów bruzd. Poza tym mechaniczne sadzenie rozsad jest częstokroć połączone z automatycznym podlewaniem sadzonych roślinek. Kształt redlić jest tak dobrany, aby tworzyły one bruzdę zbliżoną w poprzecznym przekroju do prostokąta. Przy takiej bruździe korzonki sadzonek zachowują swe naturalne położenie, są obciskane wilgotną ziemią, a z wierzchu otoczone spulchnioną ziemią utrudniającą wyparowanie wilgoci. Głębokość bruzdy dochodzi do 25 cm, a szerokość do 8 cm (najczęściej 5 cm).


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex