Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 pierścienie

Pierścienie silnika Yanmar 3JH40

Pierścienie tłokowe silnika Yanmar 3JH40, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do Yanmar 3JH40, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Na tym samym pionowym wale jest bezpośrednio nad kołem zapadkowym osadzony bębenek z otworami, w które wchodzi palec blokujący. Drugi jego koniec jest zawiasowo połączony z dwuramienną dźwigienką, której drugie ramię jest z kolei połączone z odgałęzieniem palca popychacza. W chwili rozpoczęcia ruchu popychacza następuje obrót dwuramiennej dźwigni w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, wskutek czego palec blokujący jest wysunięty z otworu, a więc nie przeszkadza obrotowi koła zębatego. Ponieważ między końcem wygiętego palca popychacza a zębem koła zapadkowego jest pewien luz, więc odblokowanie tego koła następuje wcześniej aniżeli nacisk wygiętego palca na ząb. Po wykonaniu części obrotu przez zbiornik i wypadnięciu z sektora sadzeniaka sprężyna powoduje powrotny ruch popychacza.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex