Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Cewka gaszenia Iseki E3CD

Iseki E3CD cewka gaszenia

Elektromagnes gaszenia silnika Iseki E3CD. Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CD, które znalazły zastosowanie w mini traktorkach, koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz, że…

Wskutek oddziaływania wzajemnego pól magnetycznych uzwojenia wzbu­dzenia i wirnika, wirnik zaczyna wirować obracając poprzez zębnik ko­łem zamachowym. Przerwanie obwodu cewki wyłącznika elektromagne­tycznego spowoduje zanik siły przytrzymującej rdzeń, natomiast spręży­na przemieści rdzeń do pozycji wyjściowej. W tym też momencie zwo­ra rozłączy obwód główny rozrusznika, a zębnik zostanie wyzębiony z wieńca koła zamachowego. Po sprawdzeniu parametrów elektrycznych należy sprawdzić wielkości mechaniczne rozrusznika. Nacisk sprężyn na szczotki w stanie nowym powinien wynosić 11,2 do 12,7 N. Luz osiowy wału wirnika powinien zawierać się w granicach 0,15-0,55 mm. Moment potrzebny do włączenia sprzęgła jednokierunkowego powinien zawierać się w granicach 0,04-0,07 Nm.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex