Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Wał korbowy Iseki E3CD

Iseki E3CD wał korbowy

Wał korbowy silnika Iseki E3CD, który pracuje w koparkach, kosiarkach do trawy, mini koparkach ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Oprócz wałów korbowych do silnika Iseki E3CD sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

W reflektorach głównych, w których jest stosowana żarówka dwużarnikowa, żarnik światła drogowego powinien znajdować się w ognisku para­boloidy, a żarnik światła mijania jest umieszczony przed żarnikiem świa­tła drogowego patrząc od strony szyby rozpraszającej. Żarnik światła mijania jest osłonięty od dołu półwalcową, ściętą z lewej strony pod ką­tem 15° przesłonką, zamocowaną wewnątrz bańki żarówki. Żarówka takiej konstrukcji nosi nazwę asymetrycznej. Półwalcowa przesłonka nie pozwała na emitowanie promieni w kierunku części dolnej odbłyśnika.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex