Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Pompa oleju Iseki E3CD

Iseki E3CD pompa oleju

Pompa oleju do silnika Iseki E3CD, który pracuje w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CD dostępne od ręki.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


Czy wiesz, że…

Demontaż rozrusznika z samochodu należy wykonać tylko wówczas, gdy stwierdzi się jego uszkodzenie oraz w czasie okresowego przeglądu, tj. co 30 000 km przebiegu samochodu. Przed, wymontowaniem rozrusznika na­leży odłączyć przewód od akumulatora oraz od rozrusznika. Wymontowanie rozrusznika z silnika polega na odkręceniu śrub kołnierza i wspornika, a następnie wyciągnięciu go w kierunku jazdy samochodu. W celu sprawdzenia rozrusznika oraz wymiany szczotek należy rozrusz­nik rozmontować w sposób następujący: zdjąć opaskę osłaniającą szczotki, wykręcić wkręt mocujący końcówkę szczotki i końcówkę uzwojenia wzbudzenia, wymontować ośkę dźwigni włączającej, odkręcić nakrętkę śrub skręcających rozrusznik, rozmontować rozrusznik.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex