Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Uszczelka głowicy Iseki E3CD

Iseki E3CD uszczelka głowicy

Oprócz uszczelki pod głowicę, zestawy uszczelek silnika Iseki E3CD posiadamy również inne uszczelki: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Uszczelka głowicy silnika Iseki E3CD, który znalazł zastosowanie w koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, koparkach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych dostępna od ręki.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat części zamiennych.

 

Czy wiesz, że…

Nacisk sprężyn na szczotki w stanie nowym powinien wynosić 9,8N. Luz osiowy wirnika powinien zawierać się w granicach 0,1-0,7 mm. Głębokość rowka między działkami komutatora powinna wynosić 1 mm. W czasie eksploatacji obsługa rozrusznika ogranicza się do sprawdzenia zamocowania jego do silnika oraz utrzymywania zacisków prądowych w należytej czystości. Należy również zwracać uwagę na prawidłowe za­mocowanie obejmy osłaniającej szczotki. Demontaż i montaż rozrusznika, naprawa, obsługa oraz smarowanie.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex