Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Pompa wody Iseki E3CD

Iseki E3CD pompa wodna

Pompa wody silnika Iseki E3CD, który znalazł zastosowanie w sprzęcie rolniczym, ogrodowym, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, koparkachi oraz maszynach budowlanych.

Pompa wodna wszystkich wersji silnika Iseki E3CD.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Sprzedajemy również inne części zamienne do silnika Iseki E3CD np.: termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.

 

Czy wiesz, że…

Odbywa się wtedy przejście z fazy tarcia spoczynkowego do tarcia ruchowego. Uzwojenia rozruszników do samochodów osobowych są wykonane z przewodów o przekroju, przystosowanym do dużych prądów rozruchowych. Sprzęganie zębnika rozrusznika z wieńcem koła zamachowego w czasie rozruchu następuje albo za pomocą cięgna uruchamianego ręcznie, albo za pomocą elektromagnesu. Po uruchomieniu silnika, z uwagi na duże przełożenie zębnik-wieniec koła zamachowego, wirnik rozrusznika powinien być zabezpieczony przed rozpędzeniem przez koło zamachowe.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex