Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Uszczelniacz wału Iseki E3CD

Iseki E3CD uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika Iseki E3CD, który pracuje w mini traktorach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, koparkach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas. Uszczelniacze wału korbowego do silnika Iseki E3CD (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika Iseki E3CD sprzedajemy także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

W razie pytań skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

 

Czy wiesz, że…

Włączenie stacyjki w pozycję „rozruch” powoduje zasilenie prądem cew­ki wyłącznika elektromagnetycznego. Oddziaływanie pola magnetycznego cewki na rdzeń powoduje jego ruch w głąb cewki. W pierwszej fazie ruchu rdzeń pociąga swym cięgnem dźwignię. Dźwignia drugim swym końcem przesuwa zębnik, który zazębia się z wieńcem koła zamachowego. Pod koniec zazębienia prze­kładni rdzeń elektromagnesu naciska na trzpień i zwora zwiera główne styki, zamykając obwód zasilania rozrusznika. Prąd roboczy przepływa z akumulatora przez styki główne wyłącznika elektromagne­tycznego, uzwojenie wzbudzenia, szczotkę dodatnią, uzwojenie wir­nika do szczotki ujemnej.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex