Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Wtryskiwacze Iseki E3CD

Iseki E3CD końcówki wtryskiwaczy

Elementy układu wtryskowego silnika Iseki E3CD, który pracuje w mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, koparkach, maszynach rolniczych i ogrodowych oraz maszynach budowlanych.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CD dostępne od ręki.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Pompy wtryskowe, wtryskiwacze, końcówki wtrysku do maszyn marki Iseki E3CD -  nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz, że…

Promienie, odbite od górnej części odbłyśnika, są skierowane ku dołowi i powodują zmniejszenie olśnienia kierowcy nadjeżdżającego z przeciwnej strony. Ścięcie przesłonki z lewej strony (przy ruchu prawostronnym) umożliwia odbicie promieni z części dolnej lewej odbłyśnika; promienie te umożliwiają lepsze oświetlenie i dalszy zasięg światła z prawej strony drogi, nie zwiększając jednocześnie intensywności olśnienia osób znaj­dujących się z lewej strony drogi. Jest to asymetryczne, europejskie światło mijania. W reflektorach głównych, w których jest stosowana żarówka halogenowa H4 (dwużarnikowa), zasada rozsyłu światła drogowego i mijania jest po­dobna. Reflektor główny może składać się z dwóch elementów optycznych (lub reflektorów), z których jeden jest przeznaczony do wytwarzania światła drogowego, a drugi — światła mijania lub światła mijania i dodatkowego światła drogowego, wspomagającego światło drogowe główne. W obu elementach optycznych tego reflektora są stosowane asymetrycz­ne żarówki dwużarnikowe, przy czym jeden żarnik z przesłoną żarówki elementu optycznego światła drogowego jest niewykorzystany. Elementy te mogą być dostosowane również do żarówek halogenowych jednożarnikowych HI. W tym przypadku żarnik żarówki w elemencie optycznym światła mijania jest osłonięty odpowiednio ukształtowaną ze­wnętrzną przesłonką, zapewniającą asymetryczny rozsył światła mijania.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex