Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Pierścienie Iseki E3CD

Iseki E3CD pierścienie

W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do silnika Iseki E3CD, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Posiadamy pierścienie oraz inne części zamienne do silnika Iseki E3CD, który znalazł zastosowanie w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Pierścienie silnika Iseki E3CD dostępne od ręki. Jeżeli oprócz pierścieni jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że...

Po rozmontowaniu rozrusznika można wymienić szczotki, jeżeli są zuży­te. Szczotki powinny swobodnie przesuwać się w szczotkotrzymaczach. Należy dokonać oględzin komutatora, czy nie jest nadmiernie zużyty, a izolacja między działkami jest odpowiednio obniżona. Zużyty komutator trzeba przetoczyć. Bicie komutatora zregenerowanego nie może przekra­czać 0,01 mm. Izolacja między wycinkowa musi być wycięta do wymaganej głębokości. Wszystkie części rozmontowanego rozrusznika należy oczyścić. Wielo- wypust śrubowy oraz tulejki ślizgowe trzeba przesmarować olejem klasy. Rozrusznik nie hamowany, zasilany napięciem 11,9 V, nie powinien po­bierać prądu większego od 30 A (bez zasilania wyłącznika elektromagne­tycznego), a prędkość obrotowa wirnika powinna wynosić 7000 ± 1000 obr/min. Sprawdzeniu podlega rezystancja uzwojenia elektromagnesu, która powinna wynosić 0,39 ±0,02 Q. Nacisk sprężyny na szczotki powinien wynosić 11,2-12,7 N. Luz osiowy wirnika powinien zawierać się w granicach 01-05 mm, na­tomiast moment oporu wolnego koła powinien wynosić 0,17-0,22 Nm.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.copyright © Kumatex