Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Korbowód Iseki E3CD

Iseki E3CD korbowód

Korbowód silnika Iseki E3CD, który znalazł zastosowanie w mini traktorkach, koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych. Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CD dostępne od ręki.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Tulejka korbowodu Iseki E3CD

Oprócz korbowodu do silnika Iseki E3CD sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące silników przemysłowych skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

Podczas eksploatacji rozrusznik poddaje się okresowym oględzinom bez wymontowywania z samochodu. Należy sprawdzać zamocowanie rozrusz­nika do silnika oraz zamocowanie przewodu, łączącego akumulator z roz­rusznikiem. Zacisk rozrusznika jest narażony na zanieczyszczenia i koro­zję. Produkty korozji przewodzą prąd i mogą doprowadzić do rozłado­wania akumulatora. Z tego powodu zacisk prądowy rozrusznika powinien być utrzymywany w czystości. Należy również zwracać uwagę na prawidłowe zamocowanie opaski chroniącej szczotki oraz osłonę gumową dźwigni rozrusznika. Bli­skość koła jezdnego może spowodować zalanie lub zanieczyszczenie roz­rusznika, co prowadzi do jego zniszczenia. Uszkodzone części należy wy­mienić na nowe, natomiast wadliwie zamocowane poprawić. W przypadku gdy rozrusznik nie działa pomimo odchylania się do oporu dźwigienki, należy sprawdzić stan linki cięgła. Zerwaną linkę trzeba wy­mienić na nową. W przypadku wydłużenia się linki, przesunąć o jeden otwór widełki linki na dźwigni rozrusznika.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex