Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Termostat Iseki E3CD

Iseki E3CD termostat  

Termostat silnika Iseki E3CD, który pracuje w maszynach budowlanych, rolniczych, ogrodowych, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy i koparkach.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CD dostępne od ręki.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Termostat to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz, że…

Po sprawdzeniu parametrów elektrycznych należy sprawdzić wielkości mechaniczne rozrusznika. Nacisk sprężyn na szczotki w stanie nowym powinien mieścić się w gra­nicach 8,8-10,7 N. Luz osiowy wirnika powinien zawierać się w granicach 0,1-0,7 mm. Moment statyczny, niezbędny do rozpoczęcia ruchu obrotowego koła zę­batego rozrusznika poprzez sprzęgło jednokierunkowe, powinien być mniejszy od 0,09 Nm. Głębokość rowka między działkami komutatora w stosunku do średnicy zewnętrznej powinna wynosić 1 mm. W czasie eksploatacji obsługa rozrusznika ogranicza się do, sprawdzenia zamocowania jego do silnika oraz utrzymywania zacisków prądowych w należytej czystości. Należy również zwracać uwagę na prawidłowe za­mocowanie obejmy osłaniającej szczotki.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex