Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Głowica Iseki E3CD

Iseki E3CD głowica

Głowica, uszczelniacze zaworowe silnika Iseki E3CD, który znalazł zastosowanie w koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Wszystkie części zamienne do silnika: głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Iseki E3CD dostępne od ręki.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

 

Czy wiesz, że…

Reflektory główne wytwarzają światło drogowe przeznaczone do oświetlenia drogi na dużą odległość przed pojazdem oraz światło mijania do oświetlenia drogi na ograniczoną odległość od pojazdu w przypadkach, kiedy istnieje niebezpieczeństwo olśnienia osób będących w zasięgu świateł drogowych pojazdu. Ponadto mogą być stosowane jako wyposażenie dodatkowe (nie obowiązkowe) reflektory przeciwmgłowe, przeznaczone do oświe­tlenia drogi podczas mgły, śnieżycy lub ulewnego deszczu oraz reflek­tory dalekosiężne używane tylko wtedy, gdy oświetlenie jezdni reflek­torami drogowymi jest niewystarczające. Lampy przeznaczone do uwidocznienia obecności pojazdu na drodze i jego rozpoznania oraz sygnalizacji świetlnej. Do tej grupy urządzeń zalicza się światła: pozycyjne przednie i tylne, tablicy rejestracyjnej, kierunku jazdy, hamowania i cofania.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex