Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Panewki Iseki E3CD

Iseki E3CD panewki wału

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Iseki E3CD, który pracuje w sprzęcie rolniczym, ogrodowym, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, koparkach oraz maszynach budowlanych.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CD dostępne od ręki.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

UWAGA! Do wszystkich modeli silnika Iseki E3CD mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału).

Do wałów korbowych silnika Iseki E3CD oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne
  • Pierścienie oporowe
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz, że…

Urządzenia oświetlenia wewnętrznego stanowią lampy oświetlenia wnę­trza kabiny samochodu, bagażnika, przedziału silnikowego, schowków i inne. Ponadto jest stosowane oświetlenie wskaźników i światła kontrolne, sy­gnalizujące stan pracy niektórych ważnych elementów pojazdu. Oświetlenie samochodu, szczególnie oświetlenie zewnętrzne, jest ważnym czynnikiem, zapewniającym bezpieczeństwo poruszania się pojazdu po drodze. W dążeniu do zapewnienia optymalnego, ze względu na bezpieczeństwo ruchu drogowego, oświetlenia zewnętrznego pojazdu, Europejska Komisja Gospodarcza (ECE) opracowała zalecenia dotyczące własności świetlnych urządzeń oświetleniowych. Urządzenia, spełniające te zalecenia, są ozna­czone literą E. Wyróżnik cyfrowy przy tej literze oznacza kraj, w którym urządzenie zostało zatwierdzone (homologowane), natomiast wyróżnik literowy rodzaj światła.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex