Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Głowica Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 głowica

Głowica, uszczelniacze zaworowe silnika Iseki E3AF1, który znalazł zastosowanie w koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, sprzęcie rolniczym i ogrodowym  oraz maszynach budowlanych.

Wszystkie części zamienne do silnika: głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Iseki E3AF1 dostępne od ręki.

Głowica Isuzu 3AF1

Głowica silnika Isuzu 3AF1 dostępna od ręki.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.


Czy wiesz, że…

W samochodach Polski FIAT i Polonez jest stosowany zestaw dwóch sygnałów: jeden o tonie niskim, drugi o tonie wysokim, bądź też jeden sygnał jednotonowy. Moc zestawu dwóch sygnałów wynosi około 140 W. Zestawy sygnałów z rezonatorem tubowym są włączone za pośrednictwem przekaźnika ze względu na znaczny pobór prądu, niedopuszczalny dla sty­ków przycisku sygnału. Obwód sygnałów jest zabezpieczony bezpiecznikiem. Wejście bezpiecznika jest połączone z biegunem dodatnim akumulatora, a wyjście doprowadzone do zacisku zasilającego przekaźnik, z którym są połączone styki i jeden koniec uzwojenia. Drugi koniec uzwojenia jest doprowadzony do przy­cisku sygnału. Jest to obwód sterujący o niewielkim natężeniu prądu. Obwód roboczy zamyka się przez styki przekaźnika, cewki elektromagnesów sygnałów, przerywacze i masę. Z chwilą zwarcia styków przycisku sygnału zamyka się obwód sterujący; przez cewkę przekaźnika przepływa prąd, wytwa­rzając pole magnetyczne w rdzeniu, które przyciąga zworę powodując zwarcie styków przekaźnika, a zarazem włączenie do napięcia sygnałów. Z chwilą zwolnienia przycisku następuje zanik prądu w obwodzie steru­jącym, rozwarcie styków przekaźnika, co jest równoznaczne z wyłącze­niem napięcia na wejściu sygnałów.            


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex