Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Pompa oleju Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 pompa oleju

Pompa oleju do silnika Iseki E3AF1, który pracuje w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Pompa oleju Isuzu 3AF1

Pompa oleju Isuzu 3AF1 dostępna od ręki.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3AF1 dostępne od ręki.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

Przy zmniejszeniu obciążenia częstotliwość przerw zwiększa się; efekt ten wystąpi więc przy zwiększeniu rezystancji obwodu wskutek zanieczy­szczenia styków przełącznika, albo niepewnego połączenia żarówek w lam­pach z masą. Przy przepaleniu jednej żarówki lampka kontrolna nie włącza się, po­nieważ pole magnetyczne uzwojenia przy zmniejszonym prądzie nie jest zdolne do przyciągnięcia zwory i zwarcia styków. Przerywacz jest umieszczony w obudowie aluminiowej. Zaciski są wypro­wadzone w postaci końcówek płaskich, dostosowanych do połączenia z na­sadkami konektorowymi. Przerywacz jest zespołem nierozbieralnym i nienaprawialnym. Niewłaściwe działanie kierunkowskazów jest spowodowane najczęściej przepaleniem jednej żarówki, lub zwiększeniem rezystancji obwodu wsku­tek zanieczyszczenia styków przełącznika, bądź niepewnego połączenia z masą. Jeżeli usunięcie wymienionych wad nie przyniesie pozytywnych rezultatów, należy wymienić przerywacz. Przerywacz jest dostosowany do obciążenia 42-46 W. W związku z tym nie można stosować w lampach kierunkowskazów żarówek o mocach od­biegających od zalecanych, ponieważ zakłóci to pracę przerywacza.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex