Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Tłoki Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 tłoki

Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji. Tłoki, sworznie silnika Iseki E3AF1 z koparek, kosiarek do trawy, ciągników, mini traktorków, sprzętu rolniczego i ogrodowego oraz maszyn budowlanych.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków Iseki E3AF1.

Tłoki Isuzu 3AF1

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika Isuzu 3AF1.

Tłoki Iseki E3AF1 dostępne od ręki. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że...

Sygnały dźwiękowe są stosowane w celu ostrzegania użytkowników drogi o zbliżaniu się pojazdu. W samochodach Polski FIAT i Polonez stosuje się sygnały elektroaku­styczne. W obudowie są umocowane dwa elektromagnesy oraz przerywacz ze stykami.Pomiędzy kołnierzem obudowy a kołnierzem rezonatora jest mocowana membrana.Całość jest skręcona sześcioma śrubami. Do membrany jest przymocowana zwora popychacz.Rezonator jest wykonany z bakelitu; jego kanał akustyczny w formie ślimaka jest za­kończony tubą. Zacisk doprowadzający prąd jest wykonany w formie końcówki, płaskiej. dostosowanej do nasadki konektorowej. Z chwilą doprowadzenia napięcia obwód prądowy zamyka się przez uzwojenia elektromagnesów, zwarte styki przerywaczami masę. Wskutek prądu w uzwojeniach elektromagnesów w jezdniach, powstaje pole magnetyczne, przyciągające zworę i popychacz. Po naciśnięciuna dolną płytkę przerywacza (odizolowaną od popychacza), popychacz a powoduje rozwarcie styków, zanik prądu i pola magnetycznego, w elektromagnesach.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex