Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Uszczelka głowicy Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 uszczelka głowicy

Oprócz uszczelki pod głowicę, zestawy uszczelek silnika Iseki E3AF1 posiadamy również inne uszczelki: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

Uszczelka głowicy Isuzu 3AF1

Uszczelka głowicy silnika Isuzu 3AF1, który znalazł zastosowanie w koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, koparkach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych dostępna od ręki.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat części zamiennych.

 

Czy wiesz, że…

Wkrętem regulacyjnym, sprzęgniętym z przerywaczem można zmie­niać odległości między stykami, co ma bezpośredni wpływ na częstotli­wość drgań i pobór prądu, a tym samym umożliwia regulację tonu i na­tężenia dźwięku. Regulację tę przeprowadza się przekręcając wkrętakiem wyprowadzony na zewnątrz obudowy łeb wkręta regulacyjnego. Do mo­cowania sygnału w samochodzie służy śruba. Pobór mocy przez sygnał wynosi około 70 W. Nieco inaczej jest zbudowany sygnał tzw. talerzowy. Nie ma on rezona­tora tubowego. Sztywno z membraną jest połączona odpowiednio ufor­mowana okrągła płytka (talerz), która drgając razem z membraną wy­wołuje drganie powietrza i powstanie dźwięku. Membrana z płytką jest osłonięta pokrywą z odpowiednimi wycięciami. Na kołnierzu pokrywy są otwory do połączenia jej z kołnierzem obudowy za pomocą śrub. Między obu kołnierzami jest umocowana membrana. Sygnały talerzowe pobierają mniejszą moc, niż sygnały z rezonatorem tu­bowym (około 40 W).


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex