Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Korbowód Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 korbowód

Korbowód silnika Iseki E3AF1, który znalazł zastosowanie w mini traktorkach, koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych. Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3AF1 dostępne od ręki.

Tulejka korbowodu Isuzu 3AF1

Oprócz korbowodu do silnika Isuzu 3AF1 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące silników przemysłowych skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

Rezystancja rezystora jest znacznie większa od rezystancji żarówek lamp, w związku z tym żarówki w tych lampach nie świecą się. Drut oporowy pod wpływem prądu nagrzewa się, zwiększa swoją długość i styki zwierają się bocznikując rezystor łącznie z drutem oporowym. Wówczas pełne napięcie jest doprowadzone do żarówek kierunkowska­zów, które zapalają się. Jednocześnie zwiększa się prąd uzwojenia, powodując wytworzenie sil­niejszego pola magnetycznego, które mocniej przyciąga zworę dociskając styki. Ponadto silniejsze pole magnetyczne przyciąga zworę, powodu­jąc zwarcie styków i zapalenie lampki kontrolnej (zasilanej z zacisku + ). W tym czasie drut oporowy stygnie, zmniejsza swoją długość i odciąga zworę powodując rozwarcie styków; żarówki kierunkowskazów gasną. Wskutek zmniejszenia prądu w uzwojeniu osłabione pole magnetyczne nie jest w stanie przyciągać zwory, która oddalając się od rdzenia po­woduje rozwarcie styków 8 i wyłączenie lampki kontrolnej. Cykl pracy powtarza się. W efekcie uzyskuje się przerywane światła lamp kierun­kowskazów i lampki kontrolnej! Częstotliwość przerw w temperaturze 20°C i przy napięciu 12 V wynosi 85 ± 8 na minutę. Przy wzroście napięcia i temperatury częstotliwość zwiększa się, a przy zmniejszeniu wymienionych parametrów zmniej­sza się. Przerywacz charakteryzuje się małą bezwładnością, tj. po włączeniu prze­łącznika kierunkowskazów w bardzo krótkim czasie rozpoczyna się cykl.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex