Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Termostat Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 termostat  

Termostat silnika Iseki E3AF1, który pracuje w maszynach budowlanych, rolniczych, ogrodowych, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy i koparkach.

Termostat Isuzu 3AF1

Wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 3AF1 dostępne od ręki.

Termostat to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz, że…

Samochód jest wyposażony w tylne światła hamowania, włączane samo­czynnie po zadziałaniu hamulca zasadniczego, sygnalizujące zmniejszenie prędkości lub zatrzymanie pojazdu. Powinny być stosowane dwie lampy umieszczone z tyłu, symetrycznie do podłużnej osi pojazdu, wytwarzające światło o barwie czerwonej. Światło to powinno być dostatecznie widocz­ne z odległości co najmniej 30 m przy oświetleniu słonecznym i nie olśnie­wać użytkowników drogi; jego natężenie musi być wyraźnie większe, niż natężenie oświetlenia tylnych świateł pozycyjnych. Niedozwolone jest montowanie świateł hamowania oprócz dwóch świateł, w które fabrycznie jest wyposażony samochód.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex