Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Pierścienie Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 pierścienie

W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do silnika Iseki E3AF1, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Posiadamy pierścienie oraz inne części zamienne do silnika Iseki E3AF1, który znalazł zastosowanie w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Pierścienie Isuzu 3AF1

Pierścienie silnika Isuzu 3AF1 dostępne od ręki. Jeżeli oprócz pierścieni jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że...

W samochodach Polski FIAT i Polonez są stosowane styczniki zbudo­wane na tej samej zasadzie. Mocowany jest on na wsporniku pedałów. Po naciśnięciu pedału hamulca dźwignia zwalnia trzpień stycznika, na­stępuje zwarcie styków i włączenie świateł hamowania. Długa gwintowa­na prowadnica stycznika z dwiema nakrętkami służy do prawidłowego ustawienia trzpienia w stosunku do dźwigni. Samochody Polski FIAT i Polonez są wyposażone w urządzenia do krótko­trwałego włączania świateł reflektorów (mijania lub drogowych) celem ostrzegania innych użytkowników drogi. W tym celu przełącznik świateł ma dodatkowe styki, które można zewrzeć po pociągnięciu dźwigni w kie­runku koła kierownicy i przytrzymaniu jej w tym położeniu. Następuje wówczas włączenie świateł reflektorów z pominięciem wyłącznika oświe­tlenia i przełącznika świateł. Sygnalizację tę można więc stosować przy dowolnym położeniu dźwigni wymienionych łączników.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex